Witamy na naszym blogu!

Witamy serdecznie na naszym firmowym blogu. Będzie on miał charakter informacyjny, szczegółowa oferta naszej firmy znajduję się pod adresem strony internetowej: Gizex.com.pl

Tytułem wstępu, na rynku ciepłowniczym działamy nieprzerwanie od 1990 roku. Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy do oferty kotły przeznaczone do spalania biomasy (kotły na słomę, siano, drewno, pellet). Przez lata prowadziliśmy prace badawcze i zdobywaliśmy wiedzę, która umożliwiła nam osiągnięcie wysokiego poziomu doświadczenia w dziedzinie ogrzewania z udziałem biomasy. Rolnicy i duże przedsiębiorstwa rolne z powodzeniem wykorzystują nasze urządzenia.

W ofercie posiadamy również kotły na miał, ekogroszek i węgiel. Nasze piece zasilane miałem czy węglem stosować można w domkach jednorodzinnych oraz dużych obiektach takich jak szkoły.

W naszej firmie największy nacisk kładziemy na jakość proponowanych przez nas produktów i usług. Nasze kotły i nagrzewnice powietrza cechuje ekologia i ekonomiczność. Natomiast współpraca ze światowymi firmami z naszej branży daje możliwość wymiany doświadczeń, a co za tym idzie ciągłego ulepszania naszych produktów.

Pozdrawiamy, Gizex.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>