Bio-optymalizacja pomieszczeń

Coraz więcej gospodarstw dąży do całkowitej niezależności energetycznej. Składa się na to bardzo dużo komponentów, niemniej jednym z nich są nagrzewnice powietrza. Czemu mają służyć?

Przede wszystkim ogrzewaniu suszarni. Istnieje kilka konkretnych typów nagrzewnic, sprawdzających się w pomieszczeniach zarówno małych, jak i większych rozmiarów.

Oferowane na rynku produkSuszarnia-do-kukurydzy-2ty mają na celu zwiększyć ich efektywność działania, a przy tym są bardzo proste w obsłudze.

Decydując się na odpowiedni produkt, oczekujemy gwarancji bezpieczeństwa, oszczędności i zwrotu inwestycji w jak najkrótszym czasie. Nie jest wyzwaniem dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Co więcej, nagrzewnica powietrza zawsze spełnia postawione przed sobą zadania z prostych przyczyn- nie jest skomplikowana w użytkowaniu.

Jeśli chodzi o rodzaje nagrzewnic, są modele, które wzorowo realizuje swoje funkcje, szczególnie w pomieszczeniach o małych parametrach. Kiedy w danej chwili niezbędne jest wysuszenie ziaren, zbóż, drewna czy ziół, warto zasięgnąć wsparcia tego produktu.

Ponadto, istnieją nagrzewnice powietrza opalane drewnem kawałkowym czy karpami drzew. Co istotniejsze, pozwalają na załadunek balotów słomy i kostek typu heston. To za sprawą podwójnej komory spalania, co pozwala na użytkowanie nagrzewnicy w suszarniach ziół czy kukurydzy.

A co z suszarniami wielkiego kalibru? Tu znakomicie poradzi sobie nagrzewnica, która jest całkowicie bezwodnym urządzeniem. To ważne szczególnie przy outdoorowych instalacjach lub w przypadku przerywanych prac sezonowych.

Każde z urządzeń opalane jest biopaliwami. Im bardziej nagrzewnica powietrza jest zoptymalizowana, tym bardziej wydajna. Podstawą jest oczywiście słoma, która cenowo jest sklasyfikowana najkorzystniej. Poza tym, opcji opalania jest więcej. Można wykorzystać słomę rzepakową, zbożową lub siano łąkowe.

Warto sięgnąć po bioenergetyczne źródła w celu optymalizacji rozwiązań w naszych gospodarstwach.

Pozdrawiamy, Gizex.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>